Юношите до 15 години направиха равен с Косово

Юношеският футболен национален отбор на България до 15 години завърши наравно 1:1 с връстниците си от Косово в приятелски мач, игран в Прищина.

Двата отбора ще се срещнат отново в четвъртък, 25 април, от 16:00 часа.

Първата проверка помежду им се изигра на изключително тежък терен заради силния дъжд, изсипал се над косовската столица. И двете попадения паднаха от дузпи.

Първи от бялата точка се разписаха “лъвчетата”, за които точен бе Николай Попов пет минути преди почивката. Десетина минути преди края на срещата домакините също получиха право да изпълнят 11-метров наказателен удар и оформиха крайното 1:1.